В Закарпатській області інспектори ДАІ навчали юних учасників дорожнього руху правил поведінки на дорогах (+фото)

В Закарпатській області інспектори ДАІ навчали юних учасників дорожнього руху правил поведінки на дорогах (+фото)

26.09.15 14:21 0 377
З метою профілактики дитячого дорожньо-транспортного травматизму та збереження малечі від небезпеки на дорогах, вартові доріг відвідали Буштинську гімназію-інтернат та провели урок з Правил дорожнього руху.

Робота із профілактики дитячого дорожньо-транспортного травматизму є постійною і систематичною, як з боку батьків, вчителів так і працівників Державтоінспекції. Проте, на жаль, діти потрапляють в дорожньо-транспортні пригоди, в яких травмуються, а інколи стають жертвами власних та чужих помилок.

Працівники ДАІ проводили заняття в 5 та 6 класах Буштинської гімназії-інтернат Тячівського району. 40 діток із захопленням слухали виступ інспекторів, задавали їм питання та брали активну участь у вікторині.

Під час зустрічі старший інспектор взводу ДПС лейтенант міліції Павло Попович розповів учням, із якого саме віку вони можуть самостійно їздити на велосипедах вулицями міст та сіл, звернув увагу дітей на те, що велосипед обов’язково повинен бути укомплектований світловідбивачами. А також відмітив, що необхідно дбати про справність свого «двоколісного друга», не їздити на автодорогах, а кататися тільки на спеціально відведених майданчиках, або закритих подвір’ях.

Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)
Наступна новина: У Рівненській області ...

КОМЕНТАРІ