У Хмельницькій області проведено семінар-тренінг на тему “Вдосконалення діяльності центру надання адміністративних послуг”

У Хмельницькій області проведено семінар-тренінг на тему “Вдосконалення діяльності центру надання адміністративних послуг”

26.09.15 13:43 0 399
За участі першого заступника голови облдержадміністрації Василя Процюка проведено семінар-тренінг на тему “Вдосконалення діяльності центру надання адміністративних послуг”.

Захід організовано Хмельницькою обласною державною адміністрацією, Центром політико-правових реформ (м. Київ) та Центром досліджень місцевого самоврядування (м. Львів) за підтримки представництва Фонду Фрідріха Науманна в Україні за програмою ПРООН.

В роботі семінару взяли участь керівники ЦНАПів районних державних адміністрацій області і міст обласного підпорядкування, керівники і службовці територіальних органів державної влади, зокрема, Державної міграційної служби, Головного територіального управління юстиції, Головного управління Держгеокадастру в області, державних підприємств “ Національні інформаційні системи” та “Інформаційно-ресурсний центр”, представники громадських організацій області.

Метою заходу стало обговорення проблематики покращення якості надання адміністративних послуг через вдосконалення роботи центрів надання адміністративних послуг у містах і районах області, механізмів надання послуг органів виконавчої влади в межах чинного законодавства, виконання розпорядження Кабінету Міністрів України від 16.05.2014 року № 523 щодо надання послуг центральних органів виконавчої влади.

Активно обговорювалося питання змін, які мають відбутися в роботі адміністраторів ЦНАПів з жовтня поточного року у зв'язку з набранням чинності окремих положень Закону України від 12 лютого 2015 року №191.

Відкриваючи роботу семінару, Василь Процюк відзначив, що вкрай важливим є завершення процесу перебудови бюрократичного апарату на сервісну інституцію, орієнтовану на максимально якісне забезпечення потреб громадян в отриманні адміністративних послуг.

Зважаючи на важливість реформування системи адмінпослуг, проблематика роботи ЦНАПів неодноразово розглядалася на колегіях облдержадміністрації та селекторних нарадах.

За 8 місяців поточного року через місцеві ЦНАПи, роботу яких забезпечують 74 адміністратора та 33 державних адміністратора, надано майже 230,0 тис. адміністративних послуг, що у 3 рази більше, ніж за відповідний період минулого року.

Про це повідомили у Хмельницькій ОДА
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)

КОМЕНТАРІ