На Вінничині державтоінспектори проводять уроки безпеки у дитячих садочках

На Вінничині державтоінспектори проводять уроки безпеки у дитячих садочках

27.09.15 16:46 0 472
Працівники Державтоінспекції провели урок з правил безпечної поведінки на дорозі для вихованців Стрижавського дитячого садочку «Казка».

Навички правил безпеки та поведінки на дорозі потрібно прищеплювати, щойно дитина починає ходити - переконані в Державтоінспекції Вінниччини. Відтак виховну роботу серед дітей проводять з дитячого садочка. Саме у такому війці у малят починає формуватися свідомість, тож важливо закласти основи поведінки на дорозі, які допоможуть у подальшому дитині правильно орієнтуватися на вулиці.

В ході уроку інспектори ДАІ знайомили дітей з правилами переходу проїзної частини дороги та сигнали світлофора. Для кращого засвоєння уроку кожному вихованцю закладу подаровано дитячий посібник з правил дорожнього руху. Отримавши книжку, малюки одразу стали розглядати повчальні малюнки та ділитися враженнями. Після закінчення бесіди всі діточки мали змогу ознайомитись з сучасним автомобілем Державтоінспекції та спробувати себе у ролі працівника ДАІ.

Уроки безпеки з початку навчального року працівники державтоінспекції провели у всіх школах Вінниці. Тепер правоохоронці навідуються до найменших учасників дорожнього руху.

СПР УДАІ УМВС у

Вінницькій області
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)

КОМЕНТАРІ