«Благодійний фонд «Волинь-2014» відзначає свою першу річницю

«Благодійний фонд «Волинь-2014» відзначає свою першу річницю

27.09.15 15:08 0 427
«Благодійний фонд «Волинь-2014» відзначає свою першу річницю. Він був створений у вересні 2014 року для здійснення благодійної діяльності в інтересах України, підтримки тих, хто потребує піклування та захисту, а також допомоги у створенні громадянського суспільства. Учасниками Фонду є щедрі та переконливі благодійники, яким не байдужа доля Волині та всієї України.

За рік діяльності фонд надав українським військовослужбовцям та їхнім родинам, переселенцям та постраждалим внаслідок бойових дій в зоні проведення АТО благодійної допомоги на 30 мільйонів гривень.

Подякувати благодійникам за суттєву допомогу (позашляховики, броньовані автівки, вантажівки, іншу військову амуніцію) прийшли керівники силових структур області, представники військових формувань, яким була надана допомога.

На подальші добрі справи меценатів благословив митрополит Луцький і Волинський Михаїл. Від місцевої влади благодійникам подякували і вручили відзнаки Луцький міський голова Микола Романюк, голова обласної державної адміністрації Володимир Гунчик, голова обласної ради Валентин Вітер.

Микола Романюк висловив щирі слова вдячності організаторам та фундаторам «Благодійний фонд «Волинь-2014» за добрі справи, які вони роблять за покликанням серця, душі, турбуючись про майбутнє України. “Це, навіть, - не патріотизм, а жертовність. Завдяки вам держава вистояла, коли ще не була сформована армія. Ви показали, як мають поступати справжні патріоти”, - сказав Микола Романюк, побажав, щоб добро поверталося до них сторицею та вручив Подяку міського голови за сумлінну працю, активну добродійну діяльність, надання матеріальної допомоги пораненим бійцям та сім'ям загиблих військовослужбовців, а також вагомий особистий внесок у матеріально-технічне забезпечення військових формувань в зоні проведення антитерористичної операції на Сході України членам правління Благодійної організації «Благодійний фонд «Волинь-2014»: Голікову Сергію Івановичу; Кобаку Івану Миколайовичу; Мерченку Олегу Володимировичу.

Про це повідомили у Луцькій міській раді
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)
Попередня новина: В Житомирській області ...
Наступна новина: Что такое грузоподъемные ...

КОМЕНТАРІ