На Вінничині у Тростянці спорудили сучасний фонтан

На Вінничині у Тростянці спорудили сучасний фонтан

29.09.15 12:26 0 351
Минулої суботи в смт Тростянець відбулося урочисте відкриття реконструйованої площі та новозбудованого фонтану в центрі селища.

За місцевими переказами, на місці сучасного фонтану колись була криниця, біля якої збирались на свята, проводжали в армію, на війну, зустрічали чоловіків з фронту. Але сталося так, що криницю було зруйновано, на її місці збудовано площу та встановлено пам'ятник Леніну.

Життя не стоїть на місці, змінюються часи, історичні події і знову відновлено джерело, де, без сумніву, жителі та гості містечка зможуть отримати задоволення і в спекотний літній день, охолоджуючись від прохолодної води фонтану, і ввечері, милуючись ефектним підсвіченням водних композицій. Ця площа стане місцем для сімейного відпочинку, зустрічі закоханих, і місцем де молодь зможе відпочивати, використовуючи безкоштовний «Wi-fi».

Таку подію під час апаратної наради 28 вересня голова облдержадміністрації Валерій Коровій прокоментував як реалізацію суспільного запиту на позитивні речі.

«За останні 50 років у Тростянці, ця суперсучасна площа з фонтаном є першим об'єктом соціальної інфраструктури, окрім школи. Тож маємо підтримати подібні місцеві ініціативи під час підготовки програми розвитку територіальних громад на наступний рік. Мабуть варто запровадити систему заохочень для тих населених пунктів, які активно займаються такого роду благоустроєм»,- зауважив очільник Вінниччини.

Валерій Коровій підкреслив, що влада має підставляти своє плече для реалізації подібних задумів на місцях, зокрема і у формі співфінансування.

Про це повідомили у Вінницькій ОДА
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)
Попередня новина: Чернівецька область: ...
Наступна новина: Чернівецька область: вийшов ...

КОМЕНТАРІ