В Луцьку заклади культури області до роботи у зимовий період — готові

В Луцьку заклади культури області до роботи у зимовий період — готові

29.09.15 11:52 0 453
Відбулася оперативна нарада у голови облдержадміністрації Володимира Гунчика у режимі відеоселекторного зв'язку з керівниками окремих територіальних органів, міністерств та інших центральних органів виконавчої влади, структурних підрозділів обласної державної адміністрації, головами районних державних адміністрацій, міськими головами. Участь у нараді взяли міський голова Микола Романюк, секретар міської ради Сергій Григоренко, перший заступник міського голови Тарас Яковлев, заступник міського голови, керуючий справами виконкому Юрій Вербич та заступник міського голови Лариса Соколовська.

Під час засідання розглянули питання готовності до початку опалювального сезону закладів культури області. За словами начальника управління культури облдержадміністрації Валерія Дмитрука, практично усі клубні та бібліотечні установи і музеї до роботи у зимовий період — готові. При виконанні ремонтів значну увагу було приділено впровадженню енергоощадних технологій. В окремих закладах культури замінено вікна, двері, утеплено покрівлю, відремонтовано систему опалення. В рамках питання підготовки до зими також розглянули ситуацію із забезпеченням дровами пільгових категорій населення. “Особливу увагу потрібно приділити сім'ям загиблих в АТО та мобілізованих”, - наголосив Володимир Гунчик.

Проаналізували й стан призначення житлових субсидій за спрощеною процедурою. На житлові субсидії оформили більше 87 тисяч домогосподарств області. За останній тиждень субсидії оформили п'ять з половиною тисяч громадян. Для активізації роботи були залучені працівників “Укрпошти”, безробітні, які перебувають на обліку центрів зайнятості.

Також обговорили питання підготовки до місцевих виборів, що відбудуться 25 жовтня цього року.

Про це повідомили у Луцькій міській раді
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)
Попередня новина: У Львівській області ...
Наступна новина: У Рівненській області ...

КОМЕНТАРІ