У Хмельницькій області пройшли семінари-тренінги щодо попередження насильства в сім’ї та щодо жінок

У Хмельницькій області пройшли семінари-тренінги щодо попередження насильства в сім’ї та щодо жінок

29.09.15 08:08 0 437
Міністерством соціальної політики України та Міжнародним благодійним фондом «Українська фундація громадського здоров'я» підписано Меморандум про співробітництво в рамках реалізації проекту «Свобода від насильства: покращення доступу до соціальних послуг в Україні», який реалізується за підтримки представництва Європейського Союзу в Україні.

Одним з основних завдань проекту є впровадження моделі міжвідомчої взаємодії для надавачів послуг (соціальних працівників, міліції, охорони здоров'я) у виявленні, перенаправленні та наданні послуг особам, які постраждали від насильства в сім'ї або вчинили таке насильство.

В рамках проекту 22 вересня 2015р. у м. Хмельницькому на базі центру перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування, державних підприємств, установ і організацій проведено одноденний семінар-тренінг на тему: «Протидія насильству щодо жінок та в сім'ї» для представників охорони здоров'я, м. Хмельницького.

24 вересня 2015р. відбувся семінар-тренінг на тему: «Ефективна міжвідомча взаємодія у попередженні насильства в сім'ї та щодо жінок» для представників соціальної сфери, органів внутрішніх справ, охорони здоров'я.

Тренерами, які проводили вказані заходи виступали Наталія Мельник - заступник директора Хмельницького обласного центру соціальних служб, для сім'ї, дітей та молоді та Тетяна Коломієць - провідний спеціаліст відділу методичного забезпечення соціальної роботи Хмельницького обласного центру соціальних служб, для сім'ї, дітей та молоді.

Про це повідомили у Хмельницькій ОДА
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)
Попередня новина: Чернігівська область: ...
Наступна новина: 30 вересня – Всеукраїнський ...

КОМЕНТАРІ