У період з 1 по 31 жовтня на території України проходть місячник добровільної здачі зброї,боєприпасів та вибухових речовин

У період з 1 по 31 жовтня на території України проходть місячник добровільної здачі зброї,боєприпасів та вибухових речовин

29.09.15 09:08 0 413
Основна мета цієї операції – не лише вилучення в населення незареєстрованих “стволів” і боєприпасів, але й офіційна реєстрація зброї на громадян, котрі добровільно здають її в установленому законом порядку.

Якщо громадянин у вказаний термін добровільно здав зброю до грганів внутрішніх справ мисливську, вогнепальну, холодну та газову зброю, то в подальшому він має можливість після оформлення відповідних документів зареєструвати цю зброю в особисту власність і використовувати їх на законних підставах,-коментує заступник начальника міліції Мукачівського міськвідділу міліції Валерій Горват.

Отже, якщо до кінця жовтня ц.р ви здасте нелегальну зброю, то звільняєтеся від кримінальної відповідальності, яка передбачена ст. 263 Кримінального кодексу України. Нагадаємо, що згідно з вищевказаною статтею Кримінального кодексу України, носіння, зберігання, придбання, виготовлення, ремонт, передача або збут вогнепальної зброї (крім гладкоствольної мисливської), боєприпасів чи вибухових речовин без передбаченого законом дозволу караються позбавленням волі на строк від двох до п”яти років. Носіння, виготовлення, ремонт або збут кинджалів, фінських ножів чи іншої холодної зброї без відповідного дозволу караються штрафом до 50 неоподатковуваних мінімальних доходів громадян, або громадськими роботами, обмеженням волі на строк від 2 до 5 років, або позбавленням волі на строк до 3 років.

Щодо гладкоствольної мисливської зброї, то згідно зі ст. 190 Кодексу України про Адміністративні правопорушення, порушення громадянами порядку придбання, зберігання, передачі іншим особам або продажу вогнепальної, холодної чи пневматичної зброї тягне за собою накладання штрафу від 3 до 5 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян із конфіскацією зброї або без такої.

Шановні громадяни, з питань здачі зброї, вибухівки та спеціальних засобів звертайтесь до старшого інспектора дозвільної системи Мукачівського міського відділу міліції Михайла Менчика, за адресою: м. Мукачево, вул. Маргітича, 48, каб. №5, 6. Працівники дозвільної системи нададуть вам кваліфіковану консультацію, допоможуть у легалізації зброї.

Інформація Мукачівського МВ УМВС
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)
Наступна новина: На Вінничині міліція ...

КОМЕНТАРІ