Близько півночі до міліції зателефонувала жителька м. Бердичева, повідомивши про невідомого нападника, який вдерся до квартири та ножем завдав тілесних ушкоджень її 70-річній сестрі.
На місце події негайно виїхали слідчо-оперативні групи УМВС та Бердичівського МВ, працівники яких установили, що нападник потрапив до квартири пенсіонерки, пошкодивши вікно. На тілі літньої господарки було виявлено колото-різані рани грудної клітини. Жінку у непритомному стані було терміново доставлено до лікарні, де під час надання екстреної медичної допомоги вона померла.
За годину, близько пів на 2 ночі, до міліції надійшло повідомлення про ножове поранення 13-річного жителя м. Бердичева.
Було з'ясовано, що підліток проживає разом з матір'ю. Уночі він почув незрозумілий шум в одній з кімнат квартири і пішов перевірити, що там відбувається. У кухні хлопець застав невідомого чоловіка, який вдарив його ножем. На крик сина зреагувала мати, яка спала в іншій кімнаті, й викликала «швидку». Із тілесними ушкодженнями підлітка було доставлено до лікарні.
Нападнику, який потрапив до квартири через незамкнені вхідні двері, вдалося зникнути з місця вчинення злочину.
Обидві події були відповідним чином зареєстровані та розпочаті кримінальні провадження.
– Вилучені на місцях подій речові докази дозволили працівникам міліції припустити, що до вчинення обох злочинів причетні одні й ті ж особи. Тож уже за декілька годин проведення комплексу слідчо-розшукових заходів правоохоронці затримали двох жителів м. Бердичева, - повідомив заступник начальника УМВС України в Житомирській області Євген Березін.
Старшому із затриманих 32 роки, меншому – 24. Обидва раніше судимі за злочини майнового характеру і нещодавно звільнилися з місць позбавлення волі. У чоловіків під час огляду вилучено низку речових доказів, які вказують на їх причетність до тяжких злочинів. Попередньо встановлено, що до осель потерпілих вони проникли з метою наживи.
Нині триває розслідування кримінальних проваджень одразу за декількома статтями Кримінального кодексу України: ч.2 ст.115 (Умисне вбивство) та ч.4 ст.187 (Розбій). За чинним законодавством, обом затриманим може загрожувати позбавлення волі на строк від 10 до 15 років або довічне ув'язнення.
Прес-служба УМВС України
в Житомирській області
Автор: головний редактор УкрЗахідІнформ
.
Попередня новина: У Тернополі на бульварі ...
Наступна новина: Підозрюваним керівникам ...
Преимущества быстрых займов на карту онлайн
Український бренд дизайнерського одягу CAT ORANGE
Talvi Ukraine объявляет грандиозные скидки на Black Friday
Коли потрібна термінова консультація педіатра?
Услуга "Семейный водитель": Ваше спокойствие и безопасность ваших детей