У Киргизстані завершилося голосування на парламентських виборах

У Киргизстані завершилося голосування на парламентських виборах

05.10.15 17:24 0 387
У Киргизстані, де 4 жовтня відбуваються парламентські вибори, о 20:00 за місцевим часом закрилися дільниці для голосування. Про це повідомляє "Радіо Свобода".

За даними Центрвиборчкому, станом на 18:00 явка виборців складала 45,7%. Після завершення голосування прем’єр-міністр Киргизстану Темір Сарієв заявив, що проголосувала більш як половина від кількості виборців у списках.

ЦВК опублікувала попередні результати виборів, за якими семивідсотковий бар’єр долають шість партій, а найбільше голосів (майже 27%) набрала Соціал-демократична партія Киргизстану. На другому місці – партія «Республіка – Ата-Журт» із приблизно 21% голосів.

За інформацією киргизстанської служби Радіо Свобода, голосування супроводжувалося масовими фальсифікаціями, у тому числі за участю сотень студентів університетів. Серед інших порушень – підвезення виборців автобусами до виборчих дільниць, підкуп виборців. У низці міст виборці скаржилися, що їхніх імен не було у списках.

Парламент Киргизстану обирається на п’ять років за пропорційною системою. На 120 депутатських мандатів претендують 14 партій, які висунули у своїх списках понад двох тисяч кандидатів. У Киргизстані вперше вибори проводяться із застосуванням біометричних технологій ідентифікації громадян і автоматичних зчитувальних урн.
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
5 (голосів: 1)
Попередня новина: У Житомирі рятувальники ...
Наступна новина: Протягом тижня підрозділи ...

КОМЕНТАРІ