Правила здорової осені від рятувальників Закарпаття

Правила здорової осені від рятувальників Закарпаття

07.10.15 14:59 0 570
Спекотне літо вже давно закінчилось. Тож, скажемо привіт осені з її дощами, жовто-червоним листям... і сезонною застудою. Час загострень хвороб, поганого настрою - такою осінь стає для більшості з нас. Як тільки настає холодна, вогка погода, з усіх боків чути нарікання на те, що захворіла дитина, чоловік, а то й одразу все сімейство злягло з температурою. Відчувається повний занепад сил, робиться тоскно і незатишно, навіть якщо нічого не болить. Це витівки найголовніших ворогів нашого здоров'я - сезонних застудних захворювань і осінньої нудьги.

Природа наділила людину потужним захисним механізмом. Мова, звичайно ж, йде про імунітет. Саме він дозволяє нам залишатися здоровими, навіть попри натиск чергових «модних» вірусів грипу, в умовах жорстокої спеки або нелюдського холоду, які вже не рідкість і в наших широтах. Але традиційно про імунітет ми згадуємо тільки тоді, коли відчуваємо, що хвороба нас все-таки долає. І тільки тоді біжимо за чарівними пігулками в аптеку. Що ж зробити для того, щоб життя восени не втратило свої яскраві фарби?

Ось декілька порад для того, щоб не піддатися сезонним застудам.

* Передусім загартовуйте власний організм - це помірне фізичне навантаження, правильний відпочинок. Подбайте про максимально комфортний і повноцінний сон.

* Для укріплення імунітету рекомендуються такі народні засоби: настойка ехінацеї, часник, корінь солодки, елеутерокок, левзея, радіола рожева, мед, бджолиний пилок, прополіс, маточне молочко.

* Допоможуть пом’якшити перехід до холодів також трав’яні чаї з календули, ромашки, плодів шипшини, звіробою, шавлії, гілок вишні, листя малини, смородини

* Бережіть ноги від холоду й вологи

* Погода восени оманлива, тому беріть з собою парасольку і носіть добротне взуття.

* Організму потрібна велика кількість вітамінів всіх груп. Окрім овочів і фруктів, знайти їх можна також в салі, приправленому різними спеціями; печених яблуках, приготовлених з волоськими горіхами, родзинками, курагою.

* В якості джерел повноцінного білка краще всього вибрати птицю, рибу і нежирні сорти м'яса. Без білків про міцний імунітет не варто говорити. Обов’язкові в раціоні кисломолочні продукти. Висновок: правильне харчування й імунітет тісно пов'язані між собою.

* А ще намагайтесь уникати стресів, треба більше посміхатися і отримувати насолоду. Чим більше радості й щастя відчуває людина, тим сильніше її організм опирається інфекціям. Потрібно робити все, що приносить позитив. Головне – багато і щиро сміятися. Адже сміх, як відомо, не тільки піднімає настрій, але й в цілому продовжує життя.

Доброго вам здоров’я та хорошого настрою.

У ДСНС України у Закарпатській області
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)
Попередня новина: На Вінничині дві людини ...
Наступна новина: У Волинській області аби ...

КОМЕНТАРІ