Він зазначив, що центри надання адміністративних послуг значно поліпшили ефективність роботи органів влади, особливо у Києві, Вінниці, Харкові, Івано-Франківську та Луцьку. Триває підключення органів місцевого самоврядування та місцевих державних адміністрацій до відповідних реєстрів.
Перший заступник Глави АПУ наголосив на тому, що Президент вимагає ефективної та реальної боротьби з корупцією. «Ми ставимо перед собою три головні завдання: впровадження дієвих механізмів запобігання корупції, забезпечення невідворотності покарання та виховання в суспільстві так званої «нульової толерантності» до корупції», — зазначив Віталій Ковальчук. За його словами, останнім часом від виконання обов'язків відсторонені 4 голови райдержадміністрацій. «І якщо хтось вважає, що йому вдасться уникнути відповідальності, — то дуже помиляється. Жодна посада чи належність до тієї чи іншої політичної сили не врятує корупціонера. Терпіння суспільства до хабарників закінчилося, і в цьому питанні ми цілком солідарні з людьми», – наголосив Віталій Ковальчук.
Президент вимагає від кожного керівника регіону забезпечити активне використання системи електронних закупівель PROZORRO. «Зволікання з використанням системи електронних закупівель одразу викликатиме в нас питання: що хочуть приховати? Такі чиновники автоматично привертатимуть нашу увагу», — підкреслив Перший заступник Глави АПУ.
Триває активна робота над прискоренням впровадження енергоефективності в регіонах, зокрема, ухвалення обласних програм компенсації населенню частини витрат на утеплення. Також перед місцевою владою ставиться завдання пояснити порядок отримання субсидій усім, хто їх потребує, і забезпечити своєчасне призначення та нарахування виплат.
Окремо Віталій Ковальчук зупинився на допомозі учасникам АТО. Він поінформував, що при обласних та Київській міській державних адміністраціях будуть створені Центри допомоги учасникам АТО. Вони координуватимуть усю роботу з демобілізованими бійцями в регіонах. Центри об'єднуватимуть волонтерів, представників органів влади всіх рівнів і представників громади. Організаційний та інформаційно-аналітичний супровід забезпечуватимуть обласні та Київська міська державні адміністрації.
«Учасник АТО не буде шукати потрібний кабінет і чекати на приймальні дні. Будуть створені Call-центри облдержадміністрацій. Їхні працівники самі телефонуватимуть демобілізованим і анкетуватимуть усі дані. Маючи повну картину потреб наших захисників в усіх регіонах, ми самі йтимемо в кожну оселю», — розповів Перший заступник Глави АПУ.
Президент доручив невідкладно сприяти залученню волонтерів і волонтерських організацій до заходів щодо соціальної реабілітації і адаптації учасників антитерористичної операції. Схожі проекти вже діють у трьох областях, і було вирішено поширити цей досвід на всю територію України.
Про це повідомили у Вінницькій ОДА
Автор: головний редактор УкрЗахідІнформ
.
Попередня новина: На залізничній колії в ...
Наступна новина: У м. Виноградів з вини ...