Оприлюдненню на Веб-порталі не підлягає інформація про трансакції, пов'язані з видатками, які проводяться з грифом «цілком таємно», «таємно», «для службового користування», та трансакції утворені відповідно до закону військових формувань, правоохоронних органів щодо забезпечення обороноздатності країни в особливий період або під час проведення антитерористичної операції.
Відповідно до вимог пункту 3 статті 3 вищезазначеного Закону відповідальність за інформацію, що не підлягає оприлюдненню несуть безпосередньо розпорядники (одержувачі) бюджетних коштів.
У вересні поточного року Управлінням Казначейства проведено семінари-наради з розпорядниками та одержувачами бюджетних коштів з питань щодо дотримання вимог Закону.
Про це повідомили у Чернівецькій міській раді
Автор: головний редактор УкрЗахідІнформ
.
Попередня новина: На Рівненщині виявили ...
Наступна новина: У Львівській області ...
Майстерня з ремонту побутової техніки: як вибрати
Как управлять деньгами: финансовая грамотность для начинающих
Ехать или остаться: сколько реально зарабатывают на стройке в Европе и Украине
Як обрати надійний інтернет-магазин електроінструменту в Україні
Гипергидроз и его влияние на качество жизни