47-річний житель м. Чернівці, перебуваючи за кермом автомобіля «Citroen DS-5», допустив зіткнення з автомобілем «ВАЗ 21099» під керуванням 42-річного жителя м. Кам'янець-Подільський.
У результаті ДТП водій автомобіля «ВАЗ» отримав тілесні ушкодження у вигляді закритої черепно-мозкової травми, забою головного мозку, садна обличчя та госпіталізований до реанімаційного відділення Дунаєвецької центральної районної лікарні. Його 40-річна пасажирка від отриманих травм померла на місці пригоди.
За даним фатом відкрито кримінальне провадження за ч. 2 ст. 286 «Порушення правил безпеки дорожнього руху або експлуатації транспорту особами, які керують транспортними засобами» Кримінального кодексу України, санкція якої передбачає покарання у вигляді позбавлення волі на строк від 3 до 8 років.
Прес-служба УМВС України
в Хмельницькій області
Автор: головний редактор УкрЗахідІнформ
.
Попередня новина: Хмельницька область: ...
Наступна новина: Чернівці: Електронний ...
Захист і видимість: базовий елемент спецодягу
Преимущества изучения словацкого языка онлайн
Сучасна стоматологія та лікування зубів у місті Київ
Healthy Living Without Overpaying: Smart Choices for Wellness and Active Lifestyle
Служба «Здорова родина»: транспортування хворих Київ