У своєму виступі завідувач лабораторії ТОКІППО, методист Жанетта Ханзель наголосила, що хмарні технології є важливим засобом розбудови інноваційної школи.
Директор Олександра Войчишин поділилася досвідом використання новаторських підходів щодо організації інноваційної діяльності навчального закладу, розповіла про широкі можливості використання хмарних технологій у навчально-виховному процесі, про використання інформаційно-комунікаційних технологій для налагодження міжнародної співпраці та про сучасний освітній дизайн.
Співдоповідачами директора були: Зоряна Копичинська – заступник з навчально-методичної роботи, яка поділилася досвідом роботи зі створення віртуального методичного кабінету, Василь Дяків – заступник з навчально-виховної роботи, особливу увагу приділив використанню хмарних сервісів у роботі педагога як необхідної умови успіху.
Інноваційну діяльність гімназії у рамках міжнародної програми еTwinning представила голова творчої групи з питань впровадження ІКТ у навчально-виховний процес, учитель інформатики і математики та класний керівник 4(8)-А класу Наталія Грушко. Також аудиторії були продемонстровані найцікавіші роботи учнів-ітвіннерів – презентації, фільми, фото-звіти та відеопривітання.
Після майстер-класу присутні директори гімназій та ліцеїв подякували директору та педагогам Заліщицької гімназії за представлений успішний досвід з питань використання хмарних технологій у викладанні та навчанні, та обговорили можливість проведення таких майстер-класів та тренінгів для представників навчальних закладів області протягом року.
Про це повідомили у Тернопільській облдержадміністрації
Автор: головний редактор УкрЗахідІнформ
.
Попередня новина: В Житомирській області ...
Наступна новина: В Закарпатській області у ...