Хмельницькі міліціонери стали срібними призерами футзального турніру

21.10.15 15:31 0 755
У Хмельницькому завершився дебютний розіграш Кубку ФК «Спортлідер+», організований Асоціацією міні-футболу (футзалу) Хмельницької області. У неділю, 18 жовтня, були зіграні вирішальні матчі змагань, за підсумками яких і визначалися імена переможця та призерів турніру.

У розіграші Кубку взяло участь шість команд: «Спортлідер 2», «Спортлідер 3», «Динамо УМВС», «Хмельницькі делікатеси», «Тетра» та «Вентс». Турнір тривав протягом двох днів.

Імена команд-переможниць було визначено у запеклій боротьбі.

Третє місце посіла команда «Спортлідер 2». Срібними призерами стали динамівці УМВС. А перемогу святкували гравці «Спортлідера 3».

Кращим універсальним гравцем турніру став член команди «Динамо УМВС» Анатолій Наскальний, інспектор чергової частини УМВС України в Хмельницькій області.