На Вінничині відбулись земельні торги із проджу права оренди на чотири земельні ділянки

На Вінничині відбулись земельні торги із проджу права оренди на чотири земельні ділянки

23.10.15 11:41 0 325
У Вінницькій області 22 жовтня відбулись земельні торги, на яких землевпорядники продали права оренди на чотири земельні ділянки сільськогосподарського призначення державної власності.

Вартість оренди земельної ділянки на території Лукашівської сільської ради Липовецького району зросла майже вдвічі. Площа земельного наділу становить трохи більше 36 гектарів. Стартову річну орендну плату встановили на рівні близько 49 454 тис. грн. Під час торгів ціна зросла до 73 440 тис. гривень.

Наступні наділи загальною площею 69, 22 га здали в оренду у Зозівській сільській раді Липовецького району та Комаровецькій і Журавлівській сільських радах Барського району. В результаті конкуренції між інвесторами вартість оренди зросла – з 66327,81 тис. грн. до 69057,35 тис. грн. на рік.

Довідково:

Земельні торги проводяться відповідно до глави 21 Земельного кодексу України «Продаж земельних ділянок або прав на них на конкурентних засадах».

Інформація про лоти із зазначенням місця розташування земельних ділянок, їх площі та кадастрових номерів, а також стартового розміру річної орендної плати розміщена на сайті Державної служби України з питань геодезії, картографії та кадастру у розділі «Земельні торги».

Про це повідомили у Вінницькій ОДА
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)
Попередня новина: В Закарпатській області ...
Наступна новина: Перша Хореографічна ...

КОМЕНТАРІ