загрузка...
 В Житомирській області село Демчин у Бердичівському районі газифіковано

В Житомирській області село Демчин у Бердичівському районі газифіковано

23.10.15 18:36 0 347
У середу, 21 жовтня 2015 року, жителі села Демчин зібралися на урочисте запалення «блакитного вогника» у своєму селі. Підвідний газопровід до с. Демчин має протяжність 3,8 км, вартість складає 720,0 тис. грн.

Серед гостей, які приїхали привітати мешканців був і перший заступник голови Житомирської облдержадміністрації Геннадій Дмитренко.

Перший заступник голови Житомирської облдержадміністрації Геннадій Дмитренко запевнив, що гарний результат можливий лише у тому випадку, якщо над будь-яким починанням люди працюють згуртовано, однією командою, на один результат. У цьому і є суть президентської реформи щодо децентралізації влади.

За власні кошти населення прокладено по с. Демчин 5,846 км розвідних вуличних мереж вартістю 689,0 тис. грн та змонтовано системи газового опалення, на яке витрачено від 10 до 15 тис. грн. із кожного домоволодіння.

Результатом введення в експлуатацію підвідного газопроводу до села Демчин буде довгоочікуване вирішення соціально-важливого питання газифікації цього населеного пункту, де проживає понад 250 громадян.

Про це повідомили у Житомирській ОДА
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)
Попередня новина: На Вінниччині в ...
Наступна новина: На Вінничині у ...

КОМЕНТАРІ