загрузка...
 Перша Хореографічна Асамблея в Житомирі

Перша Хореографічна Асамблея в Житомирі

23.10.15 11:42 0 324
З нагоди святкування 100-річчя від дня народження Заслуженої артистки України, балерини, житомирянки Наталії Скорульської відбулася прес-конференція.

Вона присвячена проведенню заходу «Перша Асамблея з нагоди 100-річчя від дня народження Н.Скорульської». Спікерами прес-конференції виступили: голова Житомирської громадської організації «Центр хореографічного мистецтва ім. Н.Скорульської» Інна Бурдейна, голова Житомирської обласної молодіжної громадської організації «ХХІ покоління» Віталій Сівко, представниця БО «Фонд родини Розенблат».

7 листопада цього року в рамках Асамблеї в Житомирській обласній філармонії ім. С.Ріхтера відбудеться Відкритий обласний фестиваль хореографічного мистецтва з Премією ім. Н.Скорульської та проводитимуться майстер-класи провідних педагогів-хореографів України.

Мета заходу полягає в ознайомленні з життям та творчістю Н.Скорульської, пробудженні національно-патріотичного духу нашого народу крізь призму її творчості, виявленні обдарованої та талановитої до занять хореографією дітей та молоді, пропаганді і популяризації хореографічного мистецтва на Житомирщині, відродженні та примноженні високого рівня хореографічного мистецтва на основі фольклорної спадщини краю та сучасних напрямків розвитку танцю з використанням передового досвіду ведучих хореографів України та світу.

У конкурсі братимуть участь творчі колективи та окремі виконавці від 3 до 25 років та старші у різних номінаціях. Це будуть таланти не тільки з Житомира та області, а й з інших міст України. Загалом взяти участь в конкурсі планує більше десяти танцювальних колективів.

Конкурс відбудеться в номінаціях: класичний танець, народний танець, сучасний танець.

До складу журі запрошені провідні педагоги-хореографи, діячі культури і мистецтв, Народні та Заслужені артисти України, а також члени родини Скорульських.

Усі учасники Асамблеї будуть нагороджені пам'ятними подарунками та дипломами, а переможцю буде вручено Гран-Прі – грошова премія ім. Н. Скорульської.

Натомість глядачам обіцяють масу позитивних емоцій та ювілейний подарунок – сучасну балетну виставу «Бал-маскарад» на музику Дж. Верді у виконанні студентів Київського державного хореографічного училища.

Заявки на участь в конкурсі приймаються до 31 жовтня 2015 року на e-mail avante_dance@mail.ru - оргкомітет Асамблеї.

Про це повідомили у Житомирській ОДА
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)
Попередня новина: На Вінничині відбулись ...
Наступна новина: Дев’ять найбільших ...

КОМЕНТАРІ