загрузка...
 В Луцьку депутати вважають,що старі альтанки не доцільно приймати у міську комунальну власність

В Луцьку депутати вважають,що старі альтанки не доцільно приймати у міську комунальну власність

23.10.15 14:12 0 311
На засіданні постійної комісії міської ради з питань комунального майна та приватизації депутати підтримали проект рішення “Про відмову у наданні згоди на прийняття в міську комунальну власність альтанок та плодових дерев”.

Начальник відділу управління майном міської комунальної власності Алла Грабко повідомила, що проект рішення підготовлений відповідно до звернення Регіонального відділення Фонду державного майна України у Волинській області. Листом Фонду пропонується прийняти у міську комунальну власність від ПАТ “Гнідавський цукровий завод” (балансоутримувач) 5 альтанок на вул. Невського, Ландау, Корольова та 16 дерев груш, що належать до санітарно-захисної смуги заводу. Під час приватизації ці об'єкти не були включені до статутного капіталу акціонерного товариства.

Доповідачка зазначала, що вказані об'єкти неодноразово обстежувалися комісією за участі працівників департаменту ЖКГ, ЖКП № 2, ПАТ “Гнідавський цукровий завод” та представників регіонального відділення Фонду державного майна у Волинській області. Комісією зроблені висновки, що альтанки знаходяться у незадовільному технічному стані та потребують проведення зварювальних, укріплюючих, покрівельних та інших робіт. Плодові дерева, груші, 1956 року посадки, перестійного віку, уражені грибками, суховершинисті без молодих пагонів приросту, потребують видалення. Тож приймати у міську комунальну власність об'єкти, що фізично застарілі та потребують ремонту, недоцільно.

Про це повідомили у Луцькій міській раді
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)

КОМЕНТАРІ