На Рівненщині прокуратура домоглася скасування виправдувального вироку щодо корупціонера

На Рівненщині прокуратура домоглася скасування виправдувального вироку щодо корупціонера

23.10.15 16:02 0 489
Завдяки принциповій позиції прокуратури Рівненської області суд апеляційної інстанції скасував незаконне рішення місцевого суду, яким виправдано юрисконсульта банківської установи, та прийняв нове рішення, яким останнього засуджено за вчинення корупційного злочину.

Досудовим розслідуванням, яке проводили слідчі СУ УМВС України в Рівненській області за процесуального керівництва прокуратури, встановлено, що юрисконсульт одного із приватних банків міста Рівне, використовуючи надані йому повноваження, з корисливих мотивів вимагав та одержав у 2013 році від клієнта установи неправомірну вигоду в сумі 20 тис грн за не подання заперечень щодо розміру оцінки арештованого майна (а саме – автомобіля марки «Honda Civic») та не оскарження у майбутньому результатів привселюдних торгів на користь останнього.

Однак, Рівненським міським судом 07.07.2015 винесено виправдувальний вирок щодо вказаної особи.

- Не погоджуючись із таким рішенням, прокуратура Рівненської області оскаржила його у апеляційному порядку, - повідомив заступник прокурора області Андрій Боровик. - Як результат: апеляційний суд Рівненської області 19.10.2015 задовольнив апеляційну скаргу прокуратури, скасував виправдувальний вирок суду першої інстанції та ухвалив новий вирок, визнавши зазначену особу винною у вчиненні кримінального правопорушення, що передбачене ч. 4 ст. 368-3 КК (одержання неправомірної вигоди службовою особою юридичної особи приватного права, поєднане із вимаганням), та призначив відповідне покарання.

Відтак юрисконсульта засуджено до штрафу в розмірі 204 тис грн з позбавленням права обіймати посади в юридичних особах приватного права, пов'язані із організаційно-розпорядчими та представницькими функціями у банківських установах, строком на 2 роки та з конфіскацією половини майна, яке належить на праві власності.

Прес-служба прокуратури Рівненської області Tweet
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)
Попередня новина: В Житомирській області у ...
Наступна новина: Чернівці: Епідемічна ...

КОМЕНТАРІ