Під час обшуку в жителя Рівненщини вилучено 70 кг бурштину,7,5 тис дол США та приладдя для незаконного видобування сонячного каміння

Під час обшуку в жителя Рівненщини вилучено 70 кг бурштину,7,5 тис дол США та приладдя для незаконного видобування сонячного каміння

23.10.15 15:14 0 293
За результатами проведення погоджених прокуратурою та санкціонованих судом обшуків працівниками управління Служби безпеки України в Рівненській області 22.10.2015 у житловому будинку мешканця села Стара Рафалівка Володимирецького району вилучено 70 кг бурштину. Орієнтовна вартість сонячного каміння становить близько 2 млн грн.

Також у цього громадянина виявлено та вилучено 7,5 тис дол США, майже 5 тис грн, мотопомпу та інше приладдя, призначене для незаконного видобутку бурштину-сирцю.

Зазначені слідчі дії проведені в рамках кримінального провадження, що розслідується органами СБУ за процесуального керівництва прокуратури Рівненської області за фактами незаконного видобування корисних копалин загальнодержавного значення та ймовірної причетності до кримінальних правопорушень працівників правоохоронних органів.

Досудове розслідування триває та перебуває на особливому контролі керівництва прокуратури Рівненської області.

Прес-служба прокуратури Рівненської області Tweet
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)
Наступна новина: В Івано-Франківській ...

КОМЕНТАРІ