Чернівецька область: рятувальники та волонтери підтримують вимушених переселенців

Чернівецька область: рятувальники та волонтери підтримують вимушених переселенців

23.10.15 11:25 0 304
Працівники Управління ДСНС України у Чернівецькій області завжди допомагають людям, які покинули власну домівку на Сході України через загрозу власному життю та життю близьких. Так, станом на 21 жовтня на території Чернівецької області проживає 2 тис. 261 вимушених переселенців, з яких 659 дітей. Рятувальники постійно проводять виїзні рейди по місцях проживання переселенців, щоб відвідати їх та підтримати добрим словом.

Зокрема, 20 та 21 жовтня рятувальники та психологи Управління ДСНС провели такий рейд територією Кіцманського та Заставнівського районів. Під час спілкування з людьми значна увага приділялася психоемоційному стану вимушених переселенців, їхній адаптації до нових умов проживання, адже пережиті складні життєві події можуть надовго закарбуватись в пам’яті. Разом з цим, з дітьми переселенців була проведена арт-терапія та казко-терапія, яка дозволила вивчити їхній емоційний стан. В ході бесід, дорослим була надана необхідна консультаційна допомога щодо питань, які найбільше турбують переселенців.

«В цей складний період вимушеним переселенцям вкрай потрібна допомога, зокрема і психологічна, адже пережиті травми та спогади можуть спричинити гострі стресові розлади, і якщо їх вчасно не розпізнати, то вони спричинять велику шкоду психічному здоров’ю людини» – зазначив психолог Управління Дмитро Горошко.

Крім спілкування з людьми, рятувальники надають переселенцям і матеріальну допомогу. Так, працівники Кіцманського районного відділу Управління ДСНС спільно з Кіцманським волонтерським центром допомоги зібрали продукти харчування та передали їх сім’ї з міста Дебальцеве Донецької області, яка проживає в гуртожитку в місті Кіцмань. Люди були приємно здивовані несподіваним гостям та щиро дякували за допомогу. «Переселенці потребують не лише продуктів харчування та речей першого вжитку, а й підтримки та дружньої поради. Саме тому, ми проводимо такі виїзні рейди, щоб допомогти людям в їхній адаптації» - повідомив начальник Кіцманського районного відділу Управління ДСНС підполковник служби цивільного захисту Віктор Колодрівський.

Прес-служба УДСНС України у Чернівецькій області
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)
Попередня новина: На Львівщині чоловік ...
Наступна новина: Лучанка відзначає столітній ...

КОМЕНТАРІ