В рамках тижня безпеки дорожнього руху вихованці установи підготували інсценізацію з казковими героями.
Головна ідея повчального сюжету — дисциплінованість, уважність на дорозі, виконання вимог дорожніх знаків і розмітки,сигналів світлофора.
Після перегляду театралізованої мініатюри разом з вихователями дітки обговорили поведінку героїв,визначили позитивні і негативні моменти. Відтак відбулось спілкування з старшим інспектором УДАІ УМВС України в Чернівецькій області майором міліції Наталією Кирилюк,яка узагальнила тему, звернула увагу на її важливість для кожного учасника дорожнього руху незалежно від віку.
Напередодні осінніх шкільних канікул працівники ДАІ є бажаними гостями в навчальних закладах, авторитетними наставниками і порадниками.




Прес-служба УДАІ УМВС України в Чернівецькій області
Автор: головний редактор УкрЗахідІнформ
.
Попередня новина: У Рівненській області ...
Наступна новина: У Волинській області ...
500 мл - це нові 2 літри: як я почав пити воду ...
Ремонт квартиры под ключ
Andrii Dobrovolskyi (Cosmobet) про головні кіберзагрози в індустрії iGaming
Как выбрать хомуты кабельные и площадки?
Шапочка для плавання