Чернівці: Електронна система чеського виробника контролюватиме роботу автобусів на маршрутах №11 та №12

Чернівці: Електронна система чеського виробника контролюватиме роботу автобусів на маршрутах №11 та №12

24.10.15 14:21 0 260
Нове обладнання моніторингу за роботою транспорту, яке проходить тестування в автобусах міських маршрутів №11 та №12, презентували у Чернівцях за участю його виробників – компанії Falcon Eye.

«Ми називаємо цю систему інтелігентним міським контролем, – каже представник компанії Falcon Eye у Чехії Ірій Отакар Деберн. – Це електронна система контролю за роботою міського транспорту, якою буде обладнано десять автобусів на чернівецьких маршрутах. Система відслідковує дотримання графіку руху, інформування пасажирів про час прибуття на зупинку. Для здійснення обліку пасажирів біля дверей машин встановлять спеціальні рамки із датчиками. За результатами тестування на вулицях Чернівців ми врахуємо усі особливості і встановимо системи для експлуатації на маршрутах».

Система Falcon також контролює роботу і поведінку водія, здійснює облік витрат пального, попереджає про небезпечні ситуації на дорозі, забезпечує постійний зв”язок з іншими транспортними засобами на маршруті та офісом перевізника, може автоматично повідомляти про небезпеку аварійні служби міста. Вона ж забезпечує в салоні Wi-Fi.

Подібні системи компанії Falcon Eye забезпечують контроль за роботою міського транспорту в м. Острава та ще кількох містах Чехії. Наразі такі системи готуються до тестування у Києві.

Про це повідомили у Чернівецькій міській раді
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)
Попередня новина: В Івано-Франківській ...
Наступна новина: Житомирщина: керівник ...

КОМЕНТАРІ