У Рівненській області завдяки допомозі рятувальників ще одна сільська громада отримала для захисту населеного пункту пожежну автоцистерну

У Рівненській області завдяки допомозі рятувальників ще одна сільська громада отримала для захисту населеного пункту пожежну автоцистерну

25.10.15 12:40 0 275
23 жовтня в аварійно-рятувальному загоні спеціального призначення Головного управління ДСНС у Рівненській області відбулася урочиста передача пожежної автоцистерни на базі ЗІЛ-131 для потреб громади Залузької сільської ради Дубровицького району.

Пожежний автомобіль був придбаний за кошти районної ради і мешканців села Залужжя та оперативно відремонтований за дорученням керівника Служби порятунку Рівненщини Сергія Крука фахівцями аварійно-рятувального загону. Автоцистерна вивозить для цілей пожежогасіння 2350 літрів води та має високу прохідну здатність, що вкрай потрібно для даного населеного пункту.

Як розповів голова Залузької сільради Віктор Олексійовець: - «Даний автомобіль для нашого села є просто життєво необхідним, адже у нас проживає майже 2 тисячі селян. У випадку пожежі місцеве населення залишається сам на сам із власною бідою, адже державна пожежно-рятувальна частина ДСНС знаходиться за 20 км в районному центрі. До того ж, поблизу села знаходяться значні поклади торфу, які майже щороку горять, та велика територія лісових насаджень. У найближчий перспективі ми плануємо створити повноцінну місцеву пожежну команду для оперативного реагування на пожежі та інші надзвичайні події».

Для майбутньої місцевої пожежної команди начальник аварійно-рятувального загону спеціального призначення ГУ ДСНС у Рівненській області полковник служби цивільного захисту Олександр Костюк подарував голові сільради комплект бойового одягу та спорядження до нього, а також запевнив, що рятувальники і надалі допомагатимуть колегам з сільської пожежної охорони у розвитку матеріально-технічної бази та професійного рівня вогнеборців.

ГУ ДСНС у Рівненській області
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)

КОМЕНТАРІ