загрузка...
 Вінничина: керівники області та міста взяли участь у закритті найбільшого у світі світло-музичного річкового фонтану ROSHEN (+фото)

Вінничина: керівники області та міста взяли участь у закритті найбільшого у світі світло-музичного річкового фонтану ROSHEN (+фото)

25.10.15 10:38 0 266
Закриття фонтану ROSHEN відбулось 23 жовтня, за участі голови облдержадміністрації Валерія Коровія та дружини Президента України Марини Порошенко, яка з робочим візитом перебуває на Вінниччині.

Масштабна шоу-програма гуртів «ВВ» та LAMA не залишила байдужими жодного із глядачів, що завітали на свято.

Як і очікувалось, закриття четвертого сезону роботи фонтану зібрало не один десяток тисяч глядачів. Охорону громадського порядку та безпеку городян і гостей Вінниці під час святкового дійства забезпечили підрозділи вінницької міліції.

Довідка:

Найбільший у Європі світло-музичний фонтан із єдиною у світі системою занурення під воду та реконструйована Набережна «Roshen» були відкриті 4 вересня 2011 року. Під час реконструкції Набережної проведено розширення нижнього та верхнього променадів з 15845 до 16493 кв м. Проведено розчищення русел річок Вінничка та Південний Буг. На території ділянок двох скверів влаштовано пішохідні доріжки, встановлено дитячий майданчик з спеціальним антитравмовим покриттям. Для забезпечення зручних зв'язків між прогулянковою алеєю та територією, що знаходиться нижче рівня верхнього променаду влаштовано різноманітні типи сходинкових маршів, а також пандуси для осіб з обмеженими фізичними можливостями.

Фонтан Roshen розташований в руслі річки Південний Буг й має довжину 140 метрів і висоту струменя до 60 м. Фонтан Roshen нараховує шість програм тривалістю 20 хв - "Робошен", "Ельфи", "Історія музики", "Винаходи", "Лебедине озеро" "Хвилі рідної душі" та 8 коротких – тривалістю 5-6 хв.Про це повідомили у Вінницькій ОДА
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)

КОМЕНТАРІ