загрузка...
 Майбутні патрульні поліцейські Хмельницького розпочали навчання (+)

Майбутні патрульні поліцейські Хмельницького розпочали навчання (+)

28.10.15 09:01 0 250
26 жовтня, на базі Національної академії Державної прикордонної служби України ім. Б.Хмельницького розпочали навчання 255 майбутніх патрульних поліцейських.

Навчанню передував ретельний відбір кандидатів, який розпочався 6 серпня із прийому анкет, далі претенденти на службу складали комп'ютерні тести на загальний рівень знань, проходили військово-лікарську комісію, психологічне тестування та особисту співбесіду, і як результат, до фінішу дійшли найдостойніші.

Перед початком навчання майбутніх патрульних привітали керівники академії та обласного управління внутрішніх справ.

— Ми всі пишаємося вами. Конкурс був абсолютно прозорий, кожен з вас свідомо зробив свій вибір і підтвердив бажання служити громаді Хмельницького, — звертаючись до присутніх, зазначив начальник УМВС України в Хмельницькій області Микола Семенишин. — Пам'ятайте, ви — еліта нової поліції і приклад для нас усіх. Саме на вас покладаються великі сподівання в ході реформування органів внутрішніх справ, і найголовніше — нова патрульна поліція має великий кредит довіри від населення, який потрібно виправдати.

Загалом до навчання приступило 255 майбутніх поліцейських. Серед них 29 дівчат, 38 — працівники міліції. Усіх їх призначили на посади інспекторів патрульної служби батальйону патрульної служби УМВС. Також під час двохмісячного навчання майбутні поліцейські отримуватимуть стипендію. Хлопців і дівчат поділили на групи і вони мають обрати собі командирів та старост.

Рівно через 2 місяці, 26 грудня, нова патрульна поліція Хмельницького складе присягу та приступить до виконання своїх професійних обов'язків по охороні громадського порядку в обласному центрі.

Прес-служба УМВС України

в Хмельницькій області
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)
Попередня новина: Нерухомість чернівчан ...
Наступна новина: Хмельницька область: ...

КОМЕНТАРІ