Чернігівська область: піротехніки знищили три боєприпаси часів Великої Вітчизняної війни

Чернігівська область: піротехніки знищили три боєприпаси часів Великої Вітчизняної війни

29.10.15 17:09 0 225
27 жовтня група піротехнічних робіт Аварійно-рятувального загону спецпризначення Управління ДСНС у Чернігівській області вивезла у спеціально відведені місця і о 13:00 знищила 152 мм артилерійський снаряд, а о 16:00 - 2 авіаційні бомби ФАБ-50 часів Великої Вітчизняної війни.

Ці боєприпаси були знайдені 26 жовтня під час проведення земляних робіт у с. Пекарів Сосницького району місцевим мешканцем на своїй присадибній ділянці та жителями с. Оболоння Коропського району на лугу поблизу даного населеного пункту. Про це люди одразу повідомили рятувальників. Коли останні прибули за викликами, то у першому випадку вони ідентифікували небезпечну знахідку, як 152 мм артилерійський снаряд, а у другому - як дві фугасні 50-ти кілограмові авіаційні бомби ФАБ-50.

Співробітники міліції одразу взяли під охорону місця виявлення вибухонебезпечних предметів. Під час додаткового обстеження рятувальниками прилеглої території інших боєприпасів не знайдено.

У зв’язку з цим, нагадуємо, що у разі виявлення вибухонебезпечних або схожих на них предметів необхідно негайно повідомити рятувальників за номером "101" або міліцію за номером "102". При цьому забороняється торкатися руками, розкопувати або переносити боєприпаси, а тим більше розбирати їх. Місце небезпечної знахідки слід позначити за допомогою палиці та яскравої тканини і не підпускати до нього сторонніх людей. Знешкодженням вибухонебезпечних предметів мають займатися лише фахівці цієї справи.

Управління ДСНС у Чернігівській області
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)
Попередня новина: В Житомирській області ...
Наступна новина: У Львівській області під ...

КОМЕНТАРІ