В Ужгороді рятувальники перевірили власну готовність до надзвичайних ситуацій

В Ужгороді рятувальники перевірили власну готовність до надзвичайних ситуацій

30.10.15 12:59 0 194
Рятувальники мають бути постійно готові до дій у разі виникнення надзвичайних ситуацій різного характеру. Задля цього в системі Державної служби з надзвичайних ситуацій регулярно проводяться відповідні тренування. Зокрема, вранці 29 жовтня в Ужгороді на базі Управління ДСНС України у Закарпатській області відбувся навчальний збір за сигналом «Збір-аварія». Сигнал тривоги стосувався працівників апарату Управління та підрозділу забезпечення.

Збір оголосили о 06:30 ранку. Головною метою подібних тренувань є підтримання бойової й професійної готовності особового складу до дій за призначенням. Згідно з нормативами, у неробочий час для прибуття до місця збору членам мобільної оперативної групи дається 50 хвилин, мешканцям Ужгорода – 1 година, а жителям прилеглого району – півтори години.

Стройовий огляд особового складу провів особисто заступник начальника Управління ДСНС України у Закарпатській області Глєб Бурковський. Він здійснив перевірку наявності працівників ДСНС, їх зовнішнього вигляду та комплектації тривожної валізи.

Результати навчального збору показали, що особовий склад Управління Держслужби з надзвичайних ситуацій готовий до дій у надзвичайних ситуаціях і здатен виконати поставлені завдання.

У ДСНС України у Закарпатській області
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)
Наступна новина: У Рівненській області ...

КОМЕНТАРІ