4 листопада 2015 року під головуванням першого заступника голови райдержадміністрації Миколи Кабанова за участю заступника голови райдержадміністрації Сергія Довгошей та представників управління соціального захисту населення відбулася чергова нарада з питань соціального захисту учасників АТО та членів їх сімей.
Учасники наради не лише прозвітували про виконану роботу стосовно соціального захисту учасників АТО та членів їх сімей, а й озвучили проблемні питання та обговорили, яка потрібна допомога стосовно їх вирішення від місцевих органів влади.
«Ми повинні створити належні умови для учасників АТО після їх повернення додому і докласти максимум зусиль для вирішення будь-яких питань, пов'язаних із їх реабілітацією. Оскільки саме ми несемо відповідальність за їх соціальну адаптацію», - наголосив перший заступник адміністрації М.Кабанов.
Про це повідомили у Хмельницькій ОДА
Автор: головний редактор УкрЗахідІнформ
.
Попередня новина: Прокуратурою Вінницької ...
Наступна новина: На Ужгородщині знайшли в ...
Що таке стиль дрип і чому він популярний
Москитные сетки нового поколения: как выбрать идеальную защиту для окон и дверей
Почему кошки реагируют на запахи так необычно?
Вініл: поєднання традицій і сучасності
Прикроватные тумбы по доступной цене: как выбрать и где купить в Украине
Talvi Ukraine объявляет грандиозные скидки на Black Friday