Досудовим розслідуванням встановлено, що сільським головою, всупереч вимогам Цивільного кодексу України не подано в інтересах територіальної громади заяву до суду про визнання права власності на майно (житловий будинок та земельні ділянку сільськогосподарського призначення) після смерті особи, у якої відсутні спадкоємці.
Натомість посадовою особою місцевого самоврядування, в інтересах близького родича, видано підроблену довідку про те, що вказаний родич є спадкоємцем після смерті цієї особи, яка насправді не перебувала у родинних зв'язках із ними.
Підроблена довідка стала підставою для виникнення права власності на земельну ділянку площею 2,3 га та житловий будинок загальною вартістю понад 133 тис. гривень.
У ході досудового розслідування на вказане майно накладено арешт.
Примітка.
Згідно ч. 2 ст. 364 КК України за зловживання службовим становищем, яке спричинило тяжкі наслідки передбачена кримінальна відповідальність - позбавленням волі на строк від трьох до шести років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років, зі штрафом від п'ятисот до однієї тисячі неоподатковуваних мінімумів доходів громадян та зі спеціальною конфіскацією.
Прес-служба прокуратури Вінницької області
Про це повідомили у Вінницькій ОДА
Автор: головний редактор УкрЗахідІнформ
.
Попередня новина: У Волинській області ...
Наступна новина: У Волинській області ...
Преимущества быстрых займов на карту онлайн
Український бренд дизайнерського одягу CAT ORANGE
Talvi Ukraine объявляет грандиозные скидки на Black Friday
Коли потрібна термінова консультація педіатра?
Услуга "Семейный водитель": Ваше спокойствие и безопасность ваших детей