В Закарпатській області юна мукачівка втекла з дому від матері-пиячки

В Закарпатській області юна мукачівка втекла з дому від матері-пиячки

20.11.15 16:43 0 281
«Мама знову напилася, тож я зібрала свої речі й пішла з дому», - пояснила причину втечі з рідної домівки 11-річна дівчинка з Мукачівського району.

Дівчинку з валізами в руках, яка вешталася містом, запримітили мукачівські правоохоронці. На запитання звідки вона і де її батьки, дівчинка відповіла, що не знає та додала: “Мама вже знов напилася, тому я зібрала свої улюблені речі й пішла”.

У відділі поліції, куди привезли дитину, школярка-шестикласниця розповіла, що живе із мамою та бабусею у с. Ключарки Мукачівського району.

Як з'ясували поліцейські, мати дівчинки неодноразово раніше судима за майнові злочини, ніде не працює. Вдома жінка часто не ночує та полюбляє випити, тож вихованням дитини практично ніхто не переймався.

Це не перша втеча дівчати із домівки. Якщо раніше вона завжди поверталася, цього разу навідріз відмовилася іти додому. Школярка спакувала свої улюблені речі й покинула домівку.

Поліцейські сповістили про дочку горе-матері соціальні служби та влаштували втікачку до дитячого притулку в смт. Батєво Берегівського району. Вирішується питання про позбавлення матері батьківських прав.

Відділ комунікації ГУНП в Закарпатській області
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)

КОМЕНТАРІ