Львівські рятувальники прийняли участь у тренінгу із запобігання розповсюдження небезпечних речовин

Львівські рятувальники прийняли участь у тренінгу із запобігання розповсюдження небезпечних речовин

20.11.15 08:52 0 261
В рамках реалізації Проекту міжнародної технічної допомоги, «Тренінги з запобігання розповсюдження РЗБЯ та технічна допомога», між Агентством зменшення загроз США та ДСНС України, на базі навчального центру Державної прикордонної служби у Черкаській області відбувся фаховий тренувальний курс. Навчання відбувалися з 2 по 13 листопада.

До участі у цьому навчальному проекті, від ДСНС залучили фахівці, які займаються виконанням завдань і заходів із радіаційного, хімічного захисту населення і територій. Зокрема, й фахівці групи спеціальних робіт із радіаційного, хімічного та біологічного захисту ГУ ДСНС України у Львівській області також прийняли участь у даних навчаннях.

Начальник відділу Агенції зменшення загроз Посольства США, Джоанна Вінтрол, зазначив: «Спільне американо-укранське співробітництво, попри те, що вже вдалось реалізувати багато цікавих проектів, розраховане на тривалий період і передбачає організацію інших важливих заходів головним завданням яких є, не лише підготовка та вдосконалення українських фахівців різних напрямків, а й збільшення потенціалу Українських рятувальників, щодо запобігання глобальним ризикам, особливо в такому непростому напрямку як хімічна та радіаційна безпека».

Спілкуючись із учасниками тренувань, Директор Департаменту організації заходів цивільного захисту ДСНС України Сергій Парталян підкреслив, що ДСНС України високо цінує продуктивне українсько-американське співробітництво у сфері цивільного захисту, і висловив сподівання, що подальша спільна робота дозволить вдосконалити та посилити можливості підрозділів радіаційного та хімічного захисту ДСНС України. Сергій Агопович також запевнив, що: «Державна служба з надзвичайних ситуацій України докладе усіх зусиль для подальшої плідної роботи, яка сприятиме зміцненню потенціалу України щодо попередження та ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій на національному та міжнародному рівнях».

Програма навчань, які відбувалися під керівництвом команди американських інструкторів з Американського агентства зменшення загроз міністерства оборони США передбачала теоретичні та практичні заняття, щодо швидкого реагування спеціалізованих підрозділів ДСНС на можливе радіаційне та хімічне забруднення територій та захисту населення.

Загалом від ДСНС у проекті взяли участь 24 фахівці.
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)
Наступна новина: В Житомирській області ...

КОМЕНТАРІ