У Старосамбірське відділення поліції, 17 листопада, звернувся 56-річний чоловік, котрий повідомив, що з будинку його матері, котра мешкає в одному з сіл району, було викрадено телевізор та два ящики горілки на загальну суму три тисячі гривень. Під час скоєння крадіжки власниця будинку була вдома, в сусідній кімнаті, але нічого не зауважила, оскільки має проблеми зі слухом.
Працівники Старосамбірського відділення поліції встановили, що до скоєння крадіжки причетний 19-річний односельчанин потерпілої, котрий раніше вже притягувався до кримінальної відповідальності.
За цим фактом відкрито кримінальне провадження за ч.1 ст.185 (крадіжка) КК України. Санкція статті передбачає покарання – до трьох років позбавлення волі. Триває досудове розслідування.
Прес-служба ГУ Національної поліції у Львівській області
Автор: головний редактор УкрЗахідІнформ
.
Попередня новина: У Вінницькій області ...
Наступна новина: Закарпатський прикордонник ...
Преимущества быстрых займов на карту онлайн
Український бренд дизайнерського одягу CAT ORANGE
Talvi Ukraine объявляет грандиозные скидки на Black Friday
Коли потрібна термінова консультація педіатра?
Услуга "Семейный водитель": Ваше спокойствие и безопасность ваших детей