Міжнародний кінофестиваль «Молодість» розкриє у Чернівцях таємниці міст України

Міжнародний кінофестиваль «Молодість» розкриє у Чернівцях таємниці міст України

20.11.15 11:39 0 272
Імпреза «Відлуння «Молодості» або у пошуках легенди» відбудеться 20 листопада у чернівецькому Horizont Bussines Hub. Під час неї буде продемонстровано 17 серій з чотирьох кіноциклів «Таємниць мого міста»: Київщина, Поділля, Рівненщина, Буковина. Покази «Відлуння «Молодості» досі проходили лише в Києві.

Проект «Таємниці мого міста» став головною просвітницькою подією цьогорічного ювілейного Міжнародного кінофестивалю «Молодість». Це першочергово соціальний проект, виконаний у формі п'ятихвилинних історико-публіцистичних етюдів у форматі DISCOVERY history. Ідея проекту – робота з міськими легендами та міфами, які змінили історію та обличчя міста, а відтак і всієї України. Однією з родзинок серіалу є те, що у зйомках беруть участь не професійні актори, а провідні громадські діячі того регіону, про який йдеться в сюжеті.

На думку організаторів, подібні покази згуртовують небайдужу молодь довкола міфічної історії рідного краю. Це можливість протягом двох годин повністю переусвідомити значення свого міста і самоідентифікуватися в ньому.

Серії «Таємниць мого міста», присвячені Буковині, знімалися у рамках співпраці культурно-просвітницької організації “SINERGICON” з Чернівецькою міською радою. Перед показом відбудеться зустріч з творцями циклу та історичним консультантом чернівецьких серій Ігорем Буркутом.

Початок «Відлуння «Молодості» у Horizont Bussines Hub (вул.Доброго, 5) – 20 листопада о 17.00.

Подробиці:

http://www.molodist.com/news/1306

Про це повідомили у Чернівецькій міській раді
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)
Попередня новина: На Тернопіллі конкурс ...
Наступна новина: В Житомирській області ...

КОМЕНТАРІ