На Тернопіллі протягом доби загинуло двоє осіб.

На Тернопіллі протягом доби загинуло двоє осіб.

20.11.15 10:48 0 364
18 листопада о 08:37 виникла пожежа господарської будівлі в селі Перемилів Гусятинського району. На місці пожежі виявлено загиблого. Ймовірна причина виникнення загорання – коротке замикання електромережі. Матеріальні збитки орієнтовно становлять 100 тисяч гривень. Пожежу ліквідовано черговими караулами 21-ї державної пожежно-рятувальної частини Управління та місцевої пожежної команди села Яблунів. Під час гасіння пожежі врятовано 1 будівлю, всього матеріальних цінностей орієнтовно на 200 тисяч гривень.

18 листопада о 23:17 виникла пожежа в господарській будівлі в селі Мишковичі Тернопільського району. На місці пожежі виявлено обгоріле тіло чоловічої статі. Дані про загиблого встановлюються. Вогонь знищив покриття та перекриття будівлі. На гасіння пожежі було залучено черговий караул 3-ї державної пожежно-рятувальної частини Управління в складі 5 чоловік. Причина виникнення загорання – встановлюється.

Недбалість в поводженні з вогнем призводить до біди!

Пожежі найчастіше виникають там, де люди проявляють недбалість і халатність в поводженні з вогнем. Часто причиною пожежі стає непогашена цигарка, паління в ліжку, в заборонених місцях, викинуті з балконів недопалки.

Статистика свідчить про те, що саме необережне поводження з вогнем є найпоширенішою причиною загоряння і часто призводить до загибелі людей.

Причини пожеж, в яких гинуть люди – різноманітні, але всі вони зводяться до людської безпечності і зневажливого ставлення до елементарних правил пожежної безпеки. Дуже часто, головною обставиною, що сприяє загибелі людей на пожежах, є зловживання алкоголем. Громадяни, вживаючи спиртні напої, зазвичай багато курять, розкидаючи при цьому недопалки, зовсім не турбуючись про можливі наслідки, які часто бувають трагічними, адже в стані сп'яніння людина втрачає над собою контроль та не може адекватно оцінити ситуацію, проявляє необережність при поводженні з вогнем, під час паління, користуванні електронагрівальними приладами тощо.
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)
Попередня новина: В Житомирській області у ...
Наступна новина: У Волинській області ...

КОМЕНТАРІ