Львівський рятувальник удосконалює навики з реагування на небезпечні події,приймаючи участь у тренувальному курсі «Допомога та захист від хімічної зброї»

Львівський рятувальник удосконалює навики з реагування на небезпечні події,приймаючи участь у тренувальному курсі «Допомога та захист від хімічної зброї»

21.11.15 11:05 0 250
У м. Ісламабад, Республіка Пакистан, триває поглиблений тренувальний курс «Допомога та захист від хімічної зброї» для експертів у сфері реагування на аварії пов’язанні із небезпечними хімічними, біологічними та радіоактивними речовинами. Участь у даному курсі приймає начальник відділу планування заходів цивільного захисту, радіаційного, хімічного та медико-біологічного захисту Головного управління ДСНС України у Львівській області Максим Довгановський.

Упродовж 17 – 19 листопада учасники тренувань проходили теоретичний та практичний тренувальний курс по реагуванню на надзвичайні події із небезпечними хімічними речовинами. Міжнародна команда рятувальників розглядала умови та особливості використання індивідуальних засобів захисту й спеціального обладнання, методику знезараження рятувального спорядження після роботи у забрудненій зоні.

Фахівці розглядали формування концепції та планування порядку дій у випадку виникнення надзвичайної події, процедуру деконтамінації, й сучасні методи її проведення.

Тренери курсу навчали хіміків-рятувальників інструментам виявлення, захисту та знезараження обладнання після роботи у зоні аварії.

Учасники працювали не лише індивідуально, але й у групах. Вони вправлялися у виявленні небезпечних речовин, відборі проб та маркуванні взірців. Після цього вони проводили деконтамінацію забруднених територій і обладнання, здійснювали евакуацію населення із небезпечних зон.

19 листопада участь у роботі 5-го Міжнародного курсу з «Допомоги та захисту від хімічної зброї», що проходив на базі Національного центру фізики, взяв Посол України в Пакистані Володимир Лакомов. Він високо оцінив роботу українського учасника Максима Довгановського у тренувальному курсі, й зазначив, що рятівник є професіоналом своєї справи, і зробив вагомий внесок для проведення даних навчань.

20 листопада відбулася церемонія закриття тренувального курсу. Упродовж навчань кожна країна презентувала свої програми захисту від хімічної зброї. Така співпраця дає можливість удосконалити світову систему безпеки й зробити більш ефективними методи реагування на кризові ситуації.

Представник України Максим Довгановський ділиться власними враженнями від навчань: «Цей тиждень був надзвичайно корисним та дав можливість перейняти важливий практичний міжнародний досвід із захисту від різних загроз, який обов’язково знайде своє застосування на теренах України».
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)
Попередня новина: У Рівненській області ...
Наступна новина: Правоохоронці затримали ...

КОМЕНТАРІ