Вчора в Вінниці близько 17 години 23-річна водій автомобіля «DAEWOO MATIZ», рухаючись по вулиці Театральній, допустила наїзд на 10-річного школяра. Попередньо встановлено, що дитина переходила дорогу в невстановленому місці з права наліво по ходу руху автомобіля.
В результаті автопригоди хлопчик з тілесними ушкодженнями госпіталізований до реанімаційного відділення обласної дитячої лікарні.
За даним фактом відкрито кримінальне провадження за ч.1 ст. 286 КК України (порушення правил безпеки дорожнього руху або експлуатації транспорту особами, які керують транспортними засобами). За таке правопорушення передбачено покарання у вигляді обмеження волі на строк до 3-х років з позбавленням права керувати транспортними засобами на такий самий строк. Обставини автопригоди встановлюються.
Відділ комунікації ГУНП
у Вінницькій області
Автор: головний редактор УкрЗахідІнформ
.
Попередня новина: Житомирська поліція ...
Наступна новина: На Хмельниччині ...
The Courage to Pause: Why Slowing Down Is the New ...
Особенности эксплуатации китайских электромобилей с GB/T в Украине
Какие признаки говорят, что технику для работы с наличными пора обслуживать
The Surprising Comfort of Loving Your Stuff
Школьные туры на весенние каникулы — какими они должны быть, чтобы заинтересовать ребенка