Чернігів: Підсумки просвітницького заходу «Я – споживач і підприємець»

Чернігів: Підсумки просвітницького заходу «Я – споживач і підприємець»

25.11.15 16:38 0 399
Минулого тижня в загальноосвітніх закладах міста Чернігова № 1, № 2 та № 3 відбувся просвітницький захід для учнів на тему: «Я – споживач і підприємець».

Для старшокласників проводились факультативні заняття, на яких розповідали про те, що треба знати, щоб бути грамотним і захищеним споживачем та як стати підприємцем у м. Чернігові.

За результатами анкетування 28,3 % учнів вже бачать себе у майбутньому підприємцями, 43,3 % розглядають таку діяльність для себе як варіант.

Тема з питань захисту прав споживачів була цікавою для 10%, щодо започаткування власної справи – 25,5%, а обидві ці теми винайшли для себе корисними - 64,5%.

Крім того, учасники цих зустрічей зауважили, що ще хотіли б дізнатися про те, як запатентувати власний виріб, розвиток своєї справи в інших країнах, як реалізувати свою ідею за браком коштів, практичне застосування отриманих знань та ознайомлення з конкретними прикладами ведення бізнесу безпосередньо на підприємствах, штрихкодування товарів та умовні позначки на товарах.

Зазначене свідчить про високий позитивний результат, зацікавленість учнів та необхідність продовження роботи у цьому напрямку в майбутньому.

За повідомленням управління споживчого ринку та підприємництва міської ради
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)
Попередня новина: На Вінничині внаслідок ...
Наступна новина: Чернівці: З початку ...

КОМЕНТАРІ