На Вінничині CБУ викрила механізм фінансування терористів через закупівлю вугілля держпідприємством

На Вінничині CБУ викрила механізм фінансування терористів через закупівлю вугілля держпідприємством

26.11.15 09:52 0 329
Співробітники Управління викрили механізм виведення посадовцями у «тінь» державних коштів для фінансування терористичних угрупувань т. зв. «ДНР».

Чиновники одного з державних підприємств залізничної галузі провели наприкінці 2014 року процедуру відкритих торгів на території, тимчасово окупованій терористами. Предметом закупівлі були дванадцять тисяч тонн вугілля на загальну суму понад 16 мільйонів гривень. Переможцем торгів визнано одне з приватних підприємств, яке не має відношення до видобутку вугілля. Воно зареєстроване на території одного з центральних колгоспних ринків у Костянтинівці. Співробітники спецслужби встановили, що ця компанія не здійснювала господарських операцій, ніколи не постачала вугілля на державне підприємство з шахт, розташованих на підконтрольній Україні території.

Для виведення перерахованих державних коштів на непідконтрольну Україні територію менеджери приватної структури оформили договори на фіктивні безтоварні операції на всю суму тендеру з суб'єктами господарювання, які зареєстровані на тимчасово окупованій території.

Відкрито кримінальне провадження за ч. 1 ст. 258-5 Кримінального кодексу України.

Тривають оперативно-слідчі дії для притягнення до відповідальності всіх осіб, задіяних у механізмі фінансування терористів.

Про це повідомили у Вінницькій ОДА
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)
Попередня новина: Чернігівська область: ...
Наступна новина: Житомирщина: 630,9 млн. грн ...

КОМЕНТАРІ