Поліцейські Луцького району роз'яснили школярам їхні права

Поліцейські Луцького району роз'яснили школярам їхні права

26.11.15 08:10 0 250
З метою профілактики правопорушень серед дітей працівники поліції Луцького відділення поліції ГУНП у Волинській області протягом листопада 2015 року проводять у школах Луцького району лекцію-презентацію «Що таке насильство? Як захистити себе?».

В одній із шкіл лекцію розпочала інспектор поліції Марина Ярошук, яка розповіла учням про те, що дуже важливо знати свої права:

– Усі ми різні, але рівні у своїх правах. Кожна дитина становить надзвичайну цінність не лише для своїх батьків, а й для всього світу, саме тому, що вона унікальна й другої такої немає і не буде! Право дітей в Україні на захист від усіх форм насильства гарантується статтею 28 та 52 Конституції України, де, зокрема, зазначено, що «діти рівні у своїх правах незалежно від походження, а також від того, народжені вони у шлюбі чи поза ним. Будь-яке насильство над дитиною та її експлуатація переслідуються за законом».

– Якщо ви потерпаєте від насильства у сім'ї – побоїв, погроз, психологічного, економічного чи сексуального насильства, вам необхідно звернутися за допомогою до працівників поліції за місцем проживання, відділу соціальних служб для сім'ї та молоді, служб у справах дітей. Органи, до яких ви звертаєтесь за допомогою зобов'язані вжити всіх необхідних заходів для захисту вас від протиправних посягань інших членів сім'ї, притягнення до відповідальності осіб, які чинять насильство, запобігання повторень актів насильства у майбутньому, – додав інспектор поліції Олег Полезнюк.

Спілкування із поліцейськими справило на школярів неабияке враження, адже вони почули багато нового та корисного.

Луцьке відділення поліції

ГУНП у Волинській області
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)
Попередня новина: В Чернівецькій області ...
Наступна новина: У Львівській області ...

КОМЕНТАРІ