В Житомирській області юлія Толмачова запрошує до Центру допомоги учасникам АТО

В Житомирській області юлія Толмачова запрошує до Центру допомоги учасникам АТО

26.11.15 10:41 0 237
До Центру допомоги учасникам АТО продовжують звертатися військовослужбовці Житомирщини та члени родин загиблих, що потребують підтримки та роз'яснень.

Більшість звернень стосується надання різноманітних консультацій щодо соціальних пільг, пенсійного забезпечення, працевлаштування, отримання матеріальної допомоги, проходження реабілітації в санаторії «Дениші», лікування та протезування зубів.

Станом на 23 листопада зареєстровано 1650 звернень. З них повністю вирішено 1208, а решта – направлено до структурних підрозділів обласної державної адміністрації та до територіальних органів міністерств, інших центральних органів виконавчої влади відповідно до компетенції і знаходяться на стадії вирішення.

Нагадуємо, що Центр допомоги учасникам АТО продовжує здійснювати щотижневі виїзні прийоми у райони та міста області. Такі зустрічі вже проведено в Коростені, Новоград-Волинському та Бердичеві.

В п'ятницю, 27 листопада, представниками Центру на чолі з координатором Юлією Толмачовою заплановано проведення консультаційно-роз'яснювальної роботи для учасників АТО та членів сімей загиблих військовослужбовців в смт Любарі.

Про це повідомили у Житомирській ОДА
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)
Попередня новина: У Хмельницькій області ...
Наступна новина: НБУ зміцнив офіційний курс ...

КОМЕНТАРІ