Хмельницька область: 17-а річниця створення Національної служби посередництва і примирення в області

Хмельницька область: 17-а річниця створення Національної служби посередництва і примирення в області

26.11.15 09:44 0 386
25 листопада 2015 року у приміщенні Федерації профспілок Хмельницької області відбулася святкова нарада, приурочена до 17-ої річниці від дня утворення Національної служби посередництва і примирення за участю працівників відділення НСПП в Хмельницькій області (далі-Відділення) та представників органів виконавчої влади і місцевого самоврядування. Також, були присутні представники громадськості і позаштатних інституцій НСПП: трудові арбітри, незалежні посередники.

Відкрила нараду начальник Відділення Т.Бабич, яка привітала усіх присутніх зі святом та зачитала вітання Голови НСПП О. Окіса з нагоди 17-ої річниці з дня утворення Національної служби посередництва і примирення.

Про підсумки проведеної роботи Відділення поінформувала присутніх Г.Шинкаренко – заступник начальника – завідувач сектору аналітично-інформаційної роботи та прогнозування.

Зокрема, було повідомлено, що за період 1998- за 10 міс. 2015 рр. вдалося попередити переростання у колективні трудові спори (конфлікти) близько 280 конфліктних ситуацій. Поряд з цим, за останні роки роботи Служби на теренах Хмельниччини, було вирішено 67 колективних трудових спорів ( конфліктів) .Наголошено, що при взаємодії з органами місцевої державної влади та самоврядування, профспілками, організаціями роботодавців та громадськістю, по колективних трудових спорах (конфліктах), вирішенню яких сприяло Відділення, та внаслідок здійснення заходів із запобігання їх виникненню, погашено заборгованості із виплати заробітної плати на загальну суму 73,8 млн. грн., що стала причиною виникнення розбіжностей трудового характеру.

Під час наради зі словами подяки до начальника Відділення Т.Бабич звернувся голова Федерації профспілок Хмельницької області та вручив Почесну грамоту за вагомий внесок в розвиток соціального партнерства.

Також, слова привітання від голови Хмельницької облдержадміністрації М.Загородного передав заступник керівника апарату-начальник організаційного відділу В.Климчук зі сподіванням подальшої плідної співпраці.

В завершення наради Т.Бабич висловила подяку трудовим арбітрам і незалежним посередникам Служби за плідну співпрацю та вручила Подяки НСПП за активну участь у стабілізації стану соціально – трудових відносин та за сприяння вирішенню колективних трудових спорів ( конфліктів) і з нагоди 17- ї річниці від дня утворення НСПП.

Про це повідомили у Хмельницькій ОДА
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)
Попередня новина: В Івано-Франківській ...
Наступна новина: Чернігівська область: ...

КОМЕНТАРІ