Рахівський пожежник Микола Столець став найкращим молодим начальником караулу України

Рахівський пожежник Микола Столець став найкращим молодим начальником караулу України

26.11.15 09:08 0 231
Професія пожежника вимагає постійної готовності до будь-яких непередбачуваних подій – чи-то ліквідації масштабного загорання, чи порятунку людей з полону вогняної стихії. Для цього бійцю Держслужби з надзвичайних ситуацій необхідно тримати себе в хорошій фізичній формі. Розслаблятися не варто ні на хвилину, оскільки це може коштувати комусь життя. Саме тому вогнеборці регулярно тренуються виконувати основні бойові завдання і складають нормативи. А кращі з кращих міряються силами на всеукраїнських змаганнях – таких, як конкурс «Кращий начальник караулу».

Цього року з перемогою в номінації «Кращий молодий начальник караулу» додому повернувся Микола Столець, який служить у 3-ій державній пожежно-рятувальній частині м. Рахів. Одразу після завершення навчання в Національному університеті цивільного захисту України хлопець став начальником караулу в Рахові, чим і займається майже півтора року. І після першої ж спроби участі в подібних змаганнях Микола здобув "золото" серед молодих начкарів.

Пожежник зізнається, що досі повною мірою не усвідомив власної перемоги: «Я не очікував такого результату. Під час участі в конкурсі навіть не претендував на перше місце – думав, що знайдеться хтось спритніший. Перемога далася в нелегкій боротьбі, адже змагання виявилися доволі складними. Фізично найважчим був етап, який включав пробіжку на дистанцію 30 м разом із штурмовою драбиною та підйом на четвертий поверх навчальної башти. Крім цього, всі учасники стикнулися з неочікуваними складнощами під час одягання бойового одягу. Річ у тім, що бойовки були абсолютно новими й не розношеними, що й створювало труднощі для бійців. Чимало начкарів взагалі не вклалися у відведений нормативами час на цьому завданні».

Увесь колектив Управління ДСНС України у Закарпатській області вітає Миколу Стольця з одержаною перемогою в номінації «Кращий молодий начальник караулу»! Бажаємо йому добра, здоров’я, наснаги й подальших успіхів у професійній діяльності!

У ДСНС України у Закарпатській області
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)

КОМЕНТАРІ