У Житомирі обговорили результати роботи обласного відділення олімпійського комітету

У Житомирі обговорили результати роботи обласного відділення олімпійського комітету

27.11.15 08:56 0 225
25 листопада, відбулося засідання VIII Асамблеї Житомирського обласного відділення Національного олімпійського комітету України, в якому взяли участь заступник голови облдержадміністрації Ярослав Лагута, начальник управління сім'ї, молоді та спорту ОДА Світлана Гресь, представники ЖОВ НОК України та спортсмени.

Заступник голови обласного відділення НОК України Леонід Самунь повідомив присутнім про роботу олімпійського комітету в Житомирській області та зазначив, що Житомирщина має 12 кандидатів для участі у тридцять перших літніх Олімпійських іграх. Протягом року було проведено більше 40 спортивно-масових заходів для пропагування олімпійського руху. Леонід Самунь доповів також про кількість використаних коштів та залишки на рахунках.

Світлана Гресь зазначила, що на 2016 рік планується виділити обласному відділенню олімпійського комітету 320 тис. грн з обласного бюджету.

— «Ми розуміємо, що наступний рік буде дуже важливим для спортивної сфери області, оскільки відбуватимуться Олімпійські ігри. Маючи хороших спортсменів, сподіваємося, що вони і надалі прославлятимуть нашу область та Україну на весь світ. Для їх підготовки ми будемо намагатися докласти усіх зусиль та разом рухатися до перемог», – наголосив Ярослав Лагута.

Про це повідомили у Житомирській ОДА
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)
Попередня новина: Володимир Хомко: «Нічний ...
Наступна новина: На Хмельниччині під час ...

КОМЕНТАРІ