Львівщина: нагороджено переможців міського конкурсу плакатів соціальної реклами «Ми за безпечне життя»

Львівщина: нагороджено переможців міського конкурсу плакатів соціальної реклами «Ми за безпечне життя»

27.11.15 08:58 0 368
25 листопада у Головному управлінні ДСНС України у Львівській області відбулося нагородження переможців міського конкурсу плакатів соціальної реклами «Ми за безпечне життя». Нагороджували талановиту молодь рятувальники та представники Львівського міського координаційно-методичного центру «Галицьке юнацтво».

Журі переглянуло всі роботи учнів та визначило переможців: 1 місце – Мельник Марія, 2 місце – Омелян Анна та 3 місце – Вініченко Влада. Окрім цього, журі відзначило кращі роботи за креативність та високі художні здібності.

Проводився конкурс з метою виховання у дітей відповідального ставлення до вимог пожежної та техногенної безпеки, формування культури безпеки життєдіяльності та навчання діям в умовах надзвичайних ситуацій, розвитку творчих здібностей дітей.

В рамках проведення цього конкурсу діти віком від 12 до 18 років мали можливість взяти учать у творчому змаганні з питань пожежної й техногенної безпеки.

Школярі могли творити роботи за різними тематиками: пожежна безпека у лісі та під час відпочинку на природі, пожежна безпека в побуті, техногенна та радіаційна безпека, безпека на воді, Служба порятунку очима дітей та правила поведінки при виявленні вибухонебезпечних предметів.

Також із найкращих конкурсних робіт було організовано виставку у приміщенні ГУ ДСНС України у Львівській області.

Аби молодь ознайомилися із професією вогнеборця більш детально, дітлахи відвідали музей пожежної справи Львівщини. Тут їм провели цікаву екскурсію та розповіли таємничі й захоплюючі випадки із пожежної справи. Учні дізналися про історію становлення цієї відважної професії у нашому регіоні та оглянула пожежно-рятувальне оснащення.

Зазначимо, що кращі творчі роботи будуть використані у якості зовнішньої соціальної реклами, та будуть розміщені на носіях соціальної реклами міста Львова.
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)
Попередня новина: На Хмельниччині під час ...
Наступна новина: У Рівненській області ...

КОМЕНТАРІ