За неякісну дорожню розмітку у Рівному - Клеванську фірму чекатиме суд

За неякісну дорожню розмітку у Рівному - Клеванську фірму чекатиме суд

27.11.15 10:02 0 282
Як відомо у Рівному останнім часом на окремих відрізках міських доріг помітно погіршилася якість нанесення дорожньої розмітки. За словами міського голови Володимира Хомка, цьогорічний тендер виграла фірма "Колор С.І.М", яка заєреєстрована в Клевані.

До слова ТОВ "Колор С.І.М." було створено як спільне україно-югославське підприємство з виробництва фарби. єдиним засновником компанії зареєстрована рівнянка Зоя Іващук. Раніше до складу засновників входили також брат Зої Іващук - Анатолій Іващук та мешканець Сербії Йово Мікановіч.

Відповідно до Державних стандартів України (ДСТУ), термін експлуатації дорожньої розмітки (фарби) становить шість місяців, а у випадку з "Колор С.І.М" на деяких ділянках фарба не протрималася й двох тижнів.

- Дійсно у Рівному є проблема з розміткою, яку наносила фірма "Колор С.І.М.". Ми як і усі громадяни дуже обурені якістю її роботи.

Якщо вона добровільно не усуне всі недоліки - будемо судитись. І так само врахуємо це на наступний рік, адже такої низької якості розмітки в нас ще не було неколи, тому будемо з цим розбиратись. Так просто для них це не пройде, - повідомив міський голова.

Про це повідомили у Рівненській міській раді
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)
Попередня новина: На Хмельниччині ...
Наступна новина: У Львові у Сокалі водій ...

КОМЕНТАРІ