У Рівненській області рятувальники проводять профілактичні рейди у житловому секторі

У Рівненській області рятувальники проводять профілактичні рейди у житловому секторі

27.11.15 12:52 0 224
За даними статистики, з початком холодів, кількість пожеж, що виникли від обігрівальних приладів, неправильної конструкції чи експлуатації пічного опалення зросла у кілька разів. Водночас збільшилась і загроза людям, оскільки об’єктами пожеж стає житловий сектор. Цього разу для профілактичної рейдової перевірки співробітниками Рівненського міськрайонного управління ГУ ДСНС України у Рівненській області було обрано Кустинську та Шубківську сільські ради. Традиційно рятувальники відвідуючи житловий сектор, нагадують жителям правила пожежної безпеки та навчають їх, основним правилам безпеки як вберегтися від пожеж.

Під час рейду рятувальники поспілкувалися з місцевими жителями, наочно та на прикладах роз’яснили, можливі небезпеки пічного опалення, наслідки порушення елементарних правил пожежної безпеки, під час експлуатації електроприладів. Завдяки залученню до рейду представників сільської ради, особливу увагу вдалось приділити помешканням, де проживають громадяни похилого віку, інваліди, багатодітні та неблагополучні сім’ї. Кожен із селян, з ким вдалося поспілкуватися, отримав листівку з порадами від рятувальників щодо безпечної експлуатації пічного опалення та електричних обігрівачів.

Впродовж дня, рейдовій бригаді вдалось відвідати понад півсотні домоволодінь. Нині рейди тривають і в інших населених пунктах району.

ГУ ДСНС України у Рівненській області
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)
Попередня новина: На Хмельниччині ...
Наступна новина: В Закарпатській області ...

КОМЕНТАРІ