У Рівненській області рятувальники–газодимозахисники вдосконалювали свою професійну майстерність

У Рівненській області рятувальники–газодимозахисники вдосконалювали свою професійну майстерність

27.11.15 11:25 0 190
26 листопада на базі Державної пожежно-рятувальної частини №2 проводились заняття з особовим складом газодимозахисної служби ДСНС Рівненщини.

В ході занять роз’яснено основні вимоги «Настанови з організації газодимозахисної служби в підрозділах оперативно-рятувальної служби цивільного захисту» та методику проведення розрахунків параметрів роботи в засобах індивідуального захисту органів дихання і зору.

Після теоретичної частини, проведено практичні заняття в засобах індивідуального захисту органів дихання і зору на стиснутому повітрі.

«Дані заняття дуже важливі для підвищення кваліфікації, збереження життя та здоров’я особового складу підрозділів оперативно-рятувальної служби цивільного захисту, адже первинною тактичною одиницею газодимозахисної служби є ланка ГДЗС, яка утворюється не менше як з трьох газодимозахисників, враховуючи командира ланки. Для кожної ланки ГДЗС перед входом у задимлене або загазоване середовище у визначеному місці на свіжому повітрі, виставляється постовий на посту безпеки. Саме він веде зовнішнє спостереження за розвитком пожежі або надзвичайної ситуації, поведінкою будівельних конструкцій, станом рукавних ліній щодо подавання вогнегасних речовин до місця виникнення пожежі» - зазначив старший помічник начальника зміни (з питань оперативного реагування) чергової зміни оперативно-координаційного центру Головного управління ДСНС у Рівненській області підполковник служби цивільного захисту Сергій Брикса.

Варто відмітити, що від початку року ланками ГЗДС у Рівненській області було ліквідовано 96 пожеж, врятовано 8 людських життів та евакуйовані 46 осіб з них 5 дітей.

ГУ ДСНС України у Рівненській області
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)
Попередня новина: Чернівці: У Центральному ...
Наступна новина: В Закарпатській області у ...

КОМЕНТАРІ